Plotka głosi, że Moto G52 pojawi się w Indiach w tym miesiącu

Plotka głosi, że Moto G52 pojawi się w Indiach w tym miesiącu

Plotka głosi, że Moto G52 pojawi się w Indiach w tym miesiącu

Motorola zaprezentowała Moto G52 na początku tego https://jiji.co.ke/cars/lexus-is-250 tygodnia na rynki europejskie, ale oczywiście nie będzie to ograniczać się do nich na długo. W rzeczywistości nowa plotka, pochodząca z „źródła branżowego”, głosi, że Moto G52 zostanie wprowadzony na rynek w Indiach przed końcem tego miesiąca.

Nie tylko to, ale mamy też przybliżoną cenę, tę, którą Motorola celuje w to urządzenie, a to jest przedział 20 000 INR lub coś podobnego. Spodziewaj się więc, że rzeczywista cena znajdzie się tuż poniżej lub powyżej tego progu.

Co ciekawe (lub co dziwne), mówi się, że indyjski Moto G52 ma wyświetlacz POLED zamiast AMOLED – co jest interpretowane w marketingu jako „bardziej odporne na wstrząsy niż AMOLED”. Chociaż może to być prawdą, ale nie musi, jasne jest, że zaangażowani są różni dostawcy, przy czym Samsung dostarcza te AMOLED-y, a inna firma sprzedaje moduły POLED Motoroli dla indyjskiej wersji tego urządzenia.

Ekran indyjskiej Moto G52 będzie również odrobinę mniejszy niż w wersji europejskiej, 6.5″ w porównaniu do 6.6″, ale zachowa tę samą rozdzielczość FHD i częstotliHzwość od.

Model europejski ma tylko 7,99 mm grubości i waży zaledwie 169 g, ale nie jest jasne, czy indyjski wariant utrzyma te same liczby w tym obszarze. Obie iteracje G52 są zasilane przez Snapdragon 680 SoC i mają potrójną konfigurację tylnego aparatu, z jednostką główną 50 MP, ultrawide 8 MP i strzelanką makro 2 MP. Z przodu znajduje się również aparat 16 MP i akumulator o pojemności 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 33

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *